RODZINNA ODNOWA
czyli Rodzina w cudownym Bożym planie!

6-7 sierpień 2022

Miejsce: Arka – Dom Pielgrzyma, Licheń Stary

“Słuchaj, Izraelu, Pan jest naszym Bogiem – Panem jedynym. Będziesz miłował Pana, Boga twojego, z całego swego serca, z całej duszy swojej, ze wszystkich swych sił. Niech pozostaną w twym sercu te słowa, które ja ci dziś nakazuję. Wpoisz je twoim synom, będziesz o nich mówił przebywając w domu, w czasie podróży, kładąc się spać i wstając ze snu. ” (Pwt 6, 4-7) 

Prowadzący: dr Piotr Wołochowicz

Ojciec trójki dorosłych dzieci, szczęśliwy dziadek. Doktor teologii pastoralnej (KUL). Razem z żoną, Mariolą (+2016), napisali kilkanaście książek o Bożym obrazie małżeństwa i rodziny, m.in. „Seks po chrześcijańsku”, „Złamać szyfr, czyli jak zrozumieć współmałżonka”, „Książeczka zdrowia małżonków. Rachunek sumienia w nieco innej formie”, „Skąd się biorą wierzące dzieci? Jak skutecznie przekazać wiarę swoim dzieciom”. Od roku 1992 prowadzi Fundację Misja Służby Rodzinie (www.msr.org.pl).
Koszt z noclegiem i wyżywieniem:
 • Małżeństwo: 505 zł
 • Dziecko 121 zł (w przypadku gdy dziecko nie korzysta z samodzielnych posiłków i łóżka nie płaci)
Koszt z wyżywieniem bez noclegu:
 • Małżeństwo: 405 zł
 • Dziecko: 73 zł

Formularz rejestracyjny

Zapisy na rekolekcje trwają do 27 lipca

  Imię *
  Nazwisko *
  E-mail *
  Telefon
  Nocleg *
  Przyjadę ze współmałżonkiem *
  Liczba dzieci (uczestniczących):
  Imiona i wiek dzieci:
  Uwagi (jeśli Twoje dziecko nie korzysta jeszcze z samodzielnych posiłków lub własnego łóżka napisz to tutaj abyśmy mogli uwzględnić to w Twoich kosztach)

  Kontakt

  Tel. 509974091

  Informacje

  • Zapewniamy opiekę nad dziećmi

  Regulamin

  1. Opłata za rekolekcje może być opłacona jednorazowo w całości lub w 2 ratach składających się z:

  • Pierwszej raty: 180 zł od małżeństwa
  • Drugiej raty: pozostałej należności w kwocie zależnej od wybranej opcji (z noclegiem lub bez) i ilości dzieci, którą można uiścić najpóźniej w dniu rozpoczęcia rekolekcji.

  2. Dokonanie opłaty pierwszej raty (180 zł od pary) jest ostatecznym potwierdzeniem udziału w rekolekcjach i powinna być uiszczona w ciągu 3 dni od dnia zapisu przelewem na konto:

  Fundacja Przymierze Miłosierdzia
  Bank ING Śląski
  Nr konta: PL 69 1050 1559 1000 0090 3108 1772
  Z dopiskiem: Rekolekcje Licheń 6-7 sierpień

  3. W razie rezygnacji po 21.07.2022r. wpłaty nie będą zwracane. Wniesiona opłata może być zwrócona, w całości lub w części, w przypadku możliwości zarejestrowania przez organizatora z listy “rezerwowej” (w przypadku gdy lista taka powstanie) małżeństwa na miejsce pary ubiegającej się o zwrot lub w przypadku gdy rekolekcje nie odbędą się z winy organizatora.

  4. Odstąpienie zarezerwowanego i opłacanego miejsca na rekolekcje jest możliwe po wcześniejszym poinformowaniu o tym organizatora.

  5. Dane osobowe zbierane w procesie rejestracji służą wyłącznie do przeprowadzenia procedury rejestracyjnej związanej z organizacją rekolekcji.

  6. Osoba rejestrująca się wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w formularzu rejestracyjnym w celu rejestracji na rekolekcje – zgodnie z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO)

  7. Osoba rejestrowana wyraża zgodę na otrzymywanie korespondencji zawierającej informacje na temat rekolekcji.