Grupa muzyczna

…Napełniajcie się Duchem, przemawiając do siebie wzajemnie w psalmach i hymnach, i pieśniach pełnych ducha, śpiewając i wysławiając Pana w waszych sercach. Dziękujcie zawsze za wszystko Bogu Ojcu w imię Pana naszego Jezusa Chrystusa!

Ef 5, 18-20

 

Do naszej grupy należą osoby, które łączy wspólne pragnienie służenia Bogu poprzez muzykę – śpiewamy i gramy na Jego chwałę.

Jeśli chcesz ofiarować Bogu swój czas oraz talent muzyczny – zapraszamy! 🙂

Jako grupa muzyczna posługujemy na środowych spotkaniach formacyjnych, rekolekcjach
oraz wydarzeniach organizowanych przez wspólnotę. Niesiemy Boga poprzez posługę muzyczną wśród bezdomnych, chorych, osób starszych, przebywających w zakładach poprawczych i karnych.

Spotykamy się razem by wspólnie się modlić, uczyć się nowych pieśni, ćwiczyć grę na instrumentach, miło spędzać czas. Bierzemy udział w formacjach dla osób posługujących muzycznie we wspólnocie. Pragniemy uwielbiać Boga i pomagać uwielbiać Go innym.

„Śpiewajcie głosem, śpiewajcie sercami, śpiewajcie ustami, śpiewajcie swoim życiem (…) Chcecie wyśpiewywać chwałę Boga? Sami bądźcie tym, co śpiewacie. A jesteście Jego pieśnią pochwalną, gdy wasze życie jest dobre”
św. Augustyn

 

Osoba odpowiedzialna:  Karen Kharitonova – karenkharitonova@gmail.com / 726190992